populiariausi

siųsti laimikį

atsiųsk žvejybos laimikio nuotrauką!


SVARBU! Pildydami šią formą jūs pareiškiate jog sutinkate su visomis zvejosvetaine.lt taisyklėmis, be jokių išimčių.

Šią formą pildykite kiekvienam laimikiui atskirai.

Nepamirškite nurodyti savo vardo, pavardės ir elektroninio pašto. Į svetainę įkeliame tik "Žinutės" laukelyje nurodytą informaciją. Aukščiau jos įvestuose laukuose informacija nebus skelbiama ir naudojama susisiekti su Jumis (pvz. organizuojant konkursą - susitarimui dėl prizo pristatymo).

Laukelyje "žinutė" pateikiama informacija skelbiama svetainėje! Taigi, jei norite jog įrašytume pavardę, vardą, ar kt. (pvz.: email) juos čia būtinai įrašykite. Be to trumpai aprašykite kur, kada, kaip pagavote laimikį, bei kitas susijusias aplinkybes.

Taip pat pageidautume nuotraukų su žuvies svorio, bei žuvies ilgio įvertinimais.
matoma sveriama žuvis su svarstyklių įvertinimu, taip pat matuokle metrine sistema. Žuvys matuojamos nuo snukio pradžios iki uodegos peleko galo, vėžiai – nuo galvos smaigalio pradžios iki ištiestos uodegos plokštelės galo! Priešingu atveju, atsiųstos nuotraukos ir aprašymai gali būti netraukiami į laimikius, o organizuojant konkursą - laimikis nebus pateiktas vertinimui.

Jūsų vardas ir/ar pavardė(būtinas, neskelbiamas)

Jūsų Email (būtinas, neskelbiamas)

Tema: laimikis

Įterpti failą
patikrinkite failo dydį ir formato atitikimą prieš siųsdami, kitaip jūs sugaišite laiko ir laiškas nebus nusiųstas!

failas max 2MB, formatai: jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, odt, avi, ogg, m4a, mov, mp3, mp4, mpg, wav, wmv.

Žinutė


Dalinkis!

Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas