populiariausi

priduok brakonierių


Pildydami šią formą jūs galite likti anonimu.
Atsakingoms institucijoms perduosime tik tą informaciją kuri nurodyta laukelyje "žinutė".
Aukščiau jos įvestuose laukuose informacija nebus skelbiama ir bus naudojama tik susisiekti su Jumis (pvz. patikslinant vietą, laiką ar pan.).

Mes bendraujame su neetatiniais ir etatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais, tad pasistengsime kad priduoti brakonieriai būtų kuo greičiau surasti ir nubausti.

SVARBU!: nurodykite tikslią vietovę (koks ežeras, rajonas), laiką kada pastebėjote brakonieriavimą, jei žinote nurodykite vardą, pavardę, ar namą kuriame glaudžiasi brakonierius. Taip pat kaip dažnai brakonieriaujama, nepatingėkite ir įkelkite pvz. maps.lt tikslią brakonieriavimo vietą. Jei turite - atsiųskite nuotraukas, įrašykite kitą svarbią informaciją. Taip pat, jei turite - atsiųskite nufilmuotą medžiagą ar nuotraukas, tai gali būti įrodymas ir už tai nubausta, be to tai gali padėti greičiau ir operatyviau išaiškinti brakonierių. Palikite savo kontaktą (bent emailą), kad, esant reikalui, galima būtų su jumis susisiekti ir patikslinti gautą informaciją.
Dėl didelių failų perdavimo ar turint kitų klausimų rašykite emailu svetainės administratoriui: admin @ zvejosvetaine.lt

slapyvardis, ar vardas, ar pavardė, ar telefono nr. (neskelbiamas)

Jūsų Email (pageidautina, neskelbiamas)

Tema: priduodu brakonierių

Įterpti failą
patikrinkite failo dydį ir formato atitikimą prieš siųsdami, kitaip jūs sugaišite laiko ir laiškas nebus nusiųstas!

failas max 2MB, formatai: jpg, jpeg, png, gif, pdf, doc, docx, ppt, pptx, odt, avi, ogg, m4a, mov, mp3, mp4, mpg, wav, wmv.

Žinutė


Dalinkis!

Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas