populiariausi

įvairūs

Paprastas kabliuko rišimo mazgas

Norint ištraukti žuvį, neužtenka turėti meškerę, nusipirkti įmantrų kabliuką, reikia jį mokėti tinkamai pririšti. Mažai žvejojantys dažniausiai kabliukus mazgo taip kaip užsirišinėja batus. Šitokie mazgai atsiriša net nespėjus užmesti meškerės, o jei ir supinamas tvirtesnis, tai žuviai griebus masalą jis tiesiog išslysta. Tad einant žvejoti reiktų bent kelias minutes skirti mokslui ir išmokti rišti paprasčiausius kabliuko rišimo mazgus. Yra keli gana paprasti kabliukų rišimo mazgai, tvirti, naudojami tiek pradedančiųjų tiek ir patyrusių žvejų.

paprastas tvirtas kabliuko mazgasJei norite paprastai ir tvirtai pririšti kabliuką, riškite šiuo mazgu.Valas pirmiausiai perkišamas per auselę. Perkištas valo galas lenkiamas pusiau ir prispaudžiamas prie kotelio. Po to valo galu 5 -6 kartus apvyniojamas kotelis su padaryta kilpute, apvyniojus, valo galas perkišamas per likusią valo kilputę. Mazgas traukiant už valo galų užveržiamas ant kotelio vidurio, užveržus visas mazgas patraukiamas link auselės, ir dar kartą paveržiamas. Jei vietoje auselės yra lopetėlė, tai ta pati valo kilputė tiesiog prispaudžiama prie kotelio, neperkišant.

paprastas kabliuko mazgasKitas būdas dar paprastesnis, tačiau nelabai ir tvirtesnis. Valas perkišamas per auselę, apsukamas 4 – 5 kartus aplink kabliuko kotelį ir prakišamas per tarpą tarp valo ir kotelio, esantį arčiausiai auselės. Po to mazgas užveržiamas. Mazgas netinkamas, jei kabliukas vietoje auselės turi lopetėlę.

Dalinkis!

5 comments to Paprastas kabliuko rišimo mazgas

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas